RF-sladdmonteringar

 RF-sladdmonteringar
RF Cable Assemblies are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many RF cable assembly manufacturers including Amphenol, Cinch Connectivity, Fairview Microwave, HUBER+SUHNER, Mini-Circuits, Pasternack, Taoglas, TE Connectivity & more.
More...

Please view our selection of RF cable assemblies below.
Resultat: 154 765
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Anslutning A serie Anslutning A kön Anslutning A kroppsstil Anslutning B serie Anslutning B kön Anslutning B kroppsstil Sladdlängd Bildstorlek Maximal frekvens Kabeltyp Mantelns färg Förpackning
Pasternack RF-sladdmonteringar SMA Male to SMA Female Cable 60 Inch Length Using RG400 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
3På lager
1 252,69 kr
1 146,71 kr
1 122,86 kr
1 103,06 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar SHV Plug to SHV Plug Cable 72 Inch Length Using 75 Ohm RG59 Coax, RoHS 4På lager
1 887,86 kr
1 704,04 kr
1 661,85 kr
1 627,88 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar SMA Male to BNC Male Cable 60 Inch Length Using RG174 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
4På lager
939,49 kr
869,74 kr
851,96 kr
837,11 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar 1.85mm Male to 1.85mm Male Cable 200 CM Length Using PE-P103 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
6 126,08 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar 2.4mm Male to 2.4mm Male Cable 18 Inch Length Using PE-P086HF Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
3 188,25 kr
3 187,91 kr
2 915,10 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar Reverse Polarity TNC Female Bulkhead to Reverse Polarity SMA Male Cable 12 Inch Length Using LMR-100 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
2 005,88 kr
1 806,08 kr
1 761,30 kr
1 725,41 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar 75 Ohm F Male to 75 Ohm F Male Cable 24 Inch Length Using 75 Ohm RG179 Coax , LF Solder
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
5På lager
702,34 kr
645,86 kr
632,70 kr
621,90 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
PolyPhaser RF-sladdmonteringar 10 M TNC to TNC M/M 195 Series Low Loss Cable Jumper 7På lager
348,64 kr
296,21 kr
277,76 kr
268,54 kr
Min.: 1
Multipla: 1
TNC Plug (Male) Straight TNC Plug (Male) Straight 10 m (32.808 ft) 50 Ohms 5.8 GHz LMR-195 Black
Amphenol RF RF-sladdmonteringar SMPM Straight Plug to SMPM Right Angle Plug RG-178 48 inches 24På lager
542,36 kr
476,21 kr
435,15 kr
422,66 kr
Min.: 1
Multipla: 1
SMPM Plug (Male) Straight SMPM Plug (Male) Right Angle 1.219 m (4 ft) 50 Ohms 6 GHz RG-178 Bulk
Amphenol RF RF-sladdmonteringar SMA Straight Plug to SMA Straight Plug RG-188 50 Ohm 18 inches 41På lager
41Förväntad 2027-01-27
407,03 kr
347,06 kr
338,74 kr
326,59 kr
Min.: 1
Multipla: 1
SMA Plug (Male) Straight SMA Plug (Male) Straight 457.2 mm (18 in) 50 Ohms 3 GHz RG-188 Bulk
Amphenol RF RF-sladdmonteringar SMA Right Angle Plug to SMA Straight Plug RG-188 50 Ohm 2 Meters 26På lager
631,91 kr
537,30 kr
526,95 kr
524,93 kr
Min.: 1
Multipla: 1
SMA Plug (Male) Right Angle SMA Plug (Male) Straight 2 m (6.562 ft) 50 Ohms 3 GHz RG-188 Bulk
Amphenol RF RF-sladdmonteringar SMA Straight Bulkhead Jack to SMA Straight Plug RG-316 50 Ohm 72 inches (1829 mm) 23På lager
25Förväntad 2026-11-10
394,65 kr
336,49 kr
315,45 kr
303,75 kr
Min.: 1
Multipla: 1
1.829 m (6 ft) Bulk
Molex RF-sladdmonteringar BNC Jack Blkhd to MMCX Str Plug on RG174, 12" length 50På lager
234,34 kr
199,13 kr
186,75 kr
177,75 kr
169,20 kr
Min.: 1
Multipla: 1
BNC Jack (Female) Bulkhead MMCX Plug (Male) Straight 304.8 mm (12 in) 50 Ohms 4 GHz RG-174
Molex RF-sladdmonteringar BNC Str Plug to BNC Str Plug on RG174, 12" length 50På lager
201,04 kr
170,89 kr
160,20 kr
152,55 kr
145,24 kr
Min.: 1
Multipla: 1
BNC Plug (Male) Straight BNC Plug (Male) Straight 304.8 mm (12 in) 50 Ohms 4 GHz
Molex RF-sladdmonteringar BNC Str Plug to BNC Str Plug on RG316, 6" length 50På lager
199,01 kr
169,20 kr
158,63 kr
150,98 kr
Min.: 1
Multipla: 1
BNC Plug (Male) Straight BNC Plug (Male) Straight 152.4 mm (6 in) 50 Ohms 4 GHz
Molex RF-sladdmonteringar BNC Str Plug to SMB Right Angle Plug on RG174, 48" length 50På lager
234,56 kr
199,35 kr
186,86 kr
177,98 kr
169,43 kr
Min.: 1
Multipla: 1
BNC Plug (Male) Straight SMB Plug (Male) Right Angle 1.219 m (4 ft) 50 Ohms 4 GHz
Maxtena RF-sladdmonteringar SMA female for LL240-1700cm 3På lager
1 641,83 kr
1 506,83 kr
1 448,89 kr
1 400,51 kr
1 243,24 kr
Min.: 1
Multipla: 1
SMA Jack (Female) Straight SMA Plug (Male) Straight 17 m (55.774 ft) Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar TNC Male Right Angle to N Male Cable 36 Inch Length Using RG142 Coax with HeatShrink, LF Solder
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
1 769,96 kr
1 560,94 kr
1 521,45 kr
1 489,61 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar HN Male to HN Male Cable 24 Inch Length Using RG393 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
2 160,00 kr
1 956,71 kr
1 919,93 kr
1 880,78 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar BNC Male to BNC Male Cable 36 Inch Length Using PE-SR402FL Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
1 702,13 kr
1 581,30 kr
1 542,26 kr
1 510,99 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar SMA Female 2 Hole Flange to SMA Female 2 Hole Flange Cable 18 Inch Length Using PE-SR047FL Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
7På lager
1 102,39 kr
978,98 kr
948,26 kr
930,83 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar TNC Male to TNC Male Cable 48 Inch Length Using RG142 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
2På lager
989,55 kr
878,85 kr
851,29 kr
835,65 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar MMCX Plug Right Angle to SMA Male Right Angle Cable 9 Inch Length Using PE-SR405FL Coax 11På lager
1 215,11 kr
1 179,90 kr
1 090,58 kr
1 071,34 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar Mini SMP Female to Mini SMP Female Right Angle Cable 12 Inch Length Using PE-P047 Coax
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
2 461,28 kr
2 278,58 kr
2 235,49 kr
2 189,14 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk
Pasternack RF-sladdmonteringar MHV Male to SHV Plug Cable 72 Inch Length Using RG213 Coax , LF Solder 1På lager
2 253,04 kr
2 037,26 kr
1 998,90 kr
1 958,06 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Bulk