IC-gränssnitt

Resultat: 15 200
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS Produkttyp Produkt Typ Gränssnittstyp Monteringsstil Paket/låda
Texas Instruments Digitala isolatorer Highest isolation ra ting triple-channel A 595-ISO7831DWR 1 639På lager
85,39 kr
66,16 kr
61,32 kr
50,33 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Digital Isolators SMD/SMT SOIC-16

Texas Instruments RS-485, IC-gränssnitt Extended Common-mode Transceiver 813På lager
68,91 kr
53,08 kr
46,82 kr
44,84 kr
Min.: 1
Multipla: 1
RS-485 Interface IC RS-485 Transceivers Through Hole PDIP-8
Texas Instruments LVDS, IC-gränssnitt DUAL LVDS RECEIVER A 595-SN65LVDS9637D A A 595-SN65LVDS9637D 3 113På lager
Klipp band
30,33 kr
22,75 kr
20,88 kr
18,79 kr
Papprulle
15,61 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 500
LVDS Interface IC Receiver SMD/SMT SOIC-8
Texas Instruments LVDS, IC-gränssnitt Full-Duplex M-LVDS T ransceiver A 595-SN A 595-SN65MLVD202AD 2 749På lager
Klipp band
38,79 kr
29,34 kr
27,04 kr
24,51 kr
Papprulle
21,65 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 500
LVDS Interface IC Transceiver SMD/SMT SOIC-14
Texas Instruments RS-422/RS-485, IC-gränssnitt Quadruple Diff Line Receiver 2 079På lager
Klipp band
38,90 kr
29,45 kr
27,15 kr
24,51 kr
Papprulle
21,21 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 000
RS-422/RS-485 Interface IC RS-422/RS-485 Receivers SMD/SMT SOIC-16
Texas Instruments RS-232, IC-gränssnitt Multiple RS-232 A 59 5-SN75185DW A 595-S A 595-SN75185DW 2 617På lager
Klipp band
11,76 kr
8,50 kr
7,68 kr
6,79 kr
Papprulle
5,69 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 000
RS-232 Interface IC SMD/SMT SOIC-20
Texas Instruments RS-422, IC-gränssnitt Quad Differential Li ne Driver 1 853På lager
Klipp band
25,28 kr
18,79 kr
17,14 kr
15,28 kr
Papprulle
13,19 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 000
RS-422 Interface IC RS-422 Drivers SMD/SMT SOIC-16
Texas Instruments SCSI, IC-gränssnitt Triple Diff A 595-SN 75LBC170DBR A 595-S A 595-SN75LBC170DBR 136På lager
190,57 kr
151,00 kr
141,22 kr
122,43 kr
Min.: 1
Multipla: 1
SCSI Interface IC SCSI Transceiver SMD/SMT SSOP-16
Texas Instruments LIN-transceivrar Local interconnect n etwork (LIN) transc 2 102På lager
Klipp band
14,84 kr
10,97 kr
9,92 kr
8,77 kr
Papprulle
7,33 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
LIN Transceivers LIN Transceivers SMD/SMT SON-8
Texas Instruments LIN-transceivrar Fault Protected Loca l Interconnect Netw A 595-TLIN2029DRBTQ1 3 723På lager
Klipp band
19,01 kr
13,85 kr
12,64 kr
11,21 kr
Papprulle
9,18 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
LIN Transceivers LIN Transceivers LIN Physical Layer Transceiver SMD/SMT SON-8
Texas Instruments RS-232, IC-gränssnitt 3V-5.5V Sgl-Channel RS232 Line Drvr/Rcvr 1 786På lager
Klipp band
19,89 kr
14,62 kr
13,30 kr
11,87 kr
Papprulle
10,21 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 000
RS-232 Interface IC SMD/SMT SSOP-16
Texas Instruments USB, IC-gränssnitt Advanced Univ Serial Bus Transcvrs 3 745På lager
Klipp band
22,53 kr
16,70 kr
15,28 kr
13,74 kr
Papprulle
11,10 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
USB Interface IC USB Transceivers Transceiver Serial SMD/SMT WQFN-16
Texas Instruments USB, IC-gränssnitt Advanced Universal S erial Bus Xcvr 2 804På lager
Klipp band
20,22 kr
14,95 kr
13,63 kr
12,09 kr
Papprulle
10,40 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
USB Interface IC USB Transceivers Transceiver SMD/SMT VQFN-16
Infineon Technologies USB, IC-gränssnitt USB-C PC 3 919På lager
40,22 kr
30,88 kr
27,48 kr
25,72 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB Interface IC USB Hubs Hub Controller I2C, SPI, UART SMD/SMT QFN-40
Infineon Technologies USB, IC-gränssnitt USB-C PC 4 833På lager
22,64 kr
16,70 kr
15,28 kr
13,63 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB Interface IC USB Controllers Power Delivery Serial SMD/SMT QFN-40
Infineon Technologies USB, IC-gränssnitt HX3 USB 3.0 Hub 8 Ports 3V 1 803På lager
69,79 kr
53,74 kr
49,67 kr
45,50 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB Interface IC USB Hubs Hub Controller I2C SMD/SMT QFN-88
NXP Semiconductors IC-gränssnitt för CAN Enhanced fault-tolerant CAN transceiver 2 837På lager
Klipp band
23,08 kr
18,46 kr
17,25 kr
16,05 kr
Papprulle
14,40 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 500
CAN Interface IC CAN Transceivers CAN Controller CAN SMD/SMT SOIC-14
Microchip Technology USB, IC-gränssnitt Ultra Fast USB 2.0 Flash Media 717På lager
29,78 kr
24,95 kr
22,64 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB Interface IC USB Controllers Media Controller SMD/SMT TQFP-128
Texas Instruments LVDS, IC-gränssnitt 4-channel LVDS buffe r/repeater with pre 2 008På lager
Klipp band
98,91 kr
77,26 kr
71,87 kr
65,94 kr
Papprulle
59,79 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 1 000
LVDS Interface IC LVDS SMD/SMT WQFN-32
Texas Instruments LVDS, IC-gränssnitt LVDS dual high speed differential driver A 926-DS90LV027M/NOPB 2 833På lager
Klipp band
12,09 kr
8,75 kr
7,91 kr
7,00 kr
Papprulle
5,55 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 500
LVDS Interface IC LVDS SMD/SMT SOIC-8
Texas Instruments LVDS, IC-gränssnitt 3.3V B/LVDS-BLVDS Bu ffer A 926-DS92001T A 926-DS92001TMAX/NOPB 950På lager
34,73 kr
26,16 kr
21,76 kr
20,77 kr
Min.: 1
Multipla: 1
LVDS Interface IC LVDS, BLVDS SMD/SMT SOIC-8
Renesas / Intersil RS-422/RS-485, IC-gränssnitt 8LD 5V RS-485 1/8 FRACT LOAD TRA 13 675På lager
19,78 kr
14,51 kr
13,19 kr
11,87 kr
Min.: 1
Multipla: 1
RS-422/RS-485 Interface IC SMD/SMT SOIC-8
Broadcom / Avago Digitala isolatorer Digital Isolator 100MBd 324På lager
994,92 kr
832,16 kr
766,88 kr
756,44 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Digital Isolators High Speed SMD/SMT SOIC-Narrow-16
Broadcom / Avago Digitala isolatorer Digital Isolator 100MBd 624På lager
970,42 kr
812,49 kr
750,62 kr
722,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Digital Isolators High Speed SMD/SMT SOIC-8
Broadcom / Avago Digitala isolatorer Digital Isolator 100MBd 529På lager
931,84 kr
779,41 kr
719,08 kr
694,02 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Digital Isolators High Speed SMD/SMT SOIC-8