Fiberoptiska kabelsamlingar

Filter

Tillgänglighetsalternativ
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Serie Läge Porttyp Applikation Kontaktände A Kontaktände B Kabeltyp Fiberdiameter Sladdlängd Antal fiber Hylsmaterial IP-klassificering Förpackning Mantelns färg Mantelns material
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cable LC to ST Duplex 9/125 13På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cable SC to ST Duplex 50/125 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar CA SC-SC 62.5/125 DPX BLUE 4M 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar CA LC-LC 62.5/125 DPLX LSZH 4M 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar CA LCCL-LCCL 625DX LZH GRY 3M 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar LC LC OM3 ZIP LSZH AQU 5M 6På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar MPO w/ pins to MPO w/ pins, 24 Fiber, Type A, 10GB 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar CA ST-ST 9/125 SIMPLEX 1M 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
PolyPhaser Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber patch cable MPO Male to MPO Female, 12 fiber MMF OM3 type A, OFNP rated, 10-meter 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Multimode MPO (Male) MPO (Female) Plenum 50/125 um 10 m 12 Fiber Optical Fiber Non Conductive Plenum (OFNP)
HUBER+SUHNER Fiberoptiska kabelsamlingar Duplex, LC unib. XD-LC unib. XD, UPC, 2.1mm, yellow, SM/A2 5På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Duplex LC Duplex LC Duplex 5 m 2 Fiber
HUBER+SUHNER Fiberoptiska kabelsamlingar Duplex, LC unib. XD-LC unib. XD, UPC, 2.1mm, yellow, SM/A2, OFNR 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Duplex LC LC 10 m 2 Fiber Polyvinyl Chloride (PVC)
Amphenol ProLabs Fiberoptiska kabelsamlingar 32m LC to LC Aqua OM3 Duplex OFNR (Riser-Rated) MMF Fiber Patch Cable 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

NSC Patch OM3 32 m PVC (Polyvinyl Chloride)
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cable FC/APC to FC/APC Duplex 8På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cable LC to LC Duplex 50/125 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cable LC to LC Duplex 9/125 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cord MM OM1 Simplex 3.0mm 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar ST/ST 62.5/125 Multimode Simplex Fiber Patch 22På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Patch Cord SM G652D Duplex 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar FC-APC to SC-UPC 9/125 Singlemode Simplex Fiber 4På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar SC-APC to LC-UPC 9/125 Singlemode Simplex Fiber 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar SC-APC to SC-APC 9/125 Singlemode Simplex Fiber 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar Fiber Optic Outdoor patch cable, Duplex MMF(OM3), 5På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar CA LC-LC 62.5/125 DPX YLW 2M 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar LC-LC OM1 ZIP TPUR BLK MIL 10M 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect
L-Com Fiberoptiska kabelsamlingar CA MTRJ-LC 62.5/125 PLEN 2M 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Interconnect