Fiberoptiska kabelsamlingar

Resultat: 72
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Serie Läge Porttyp Applikation Kontaktände A Kontaktände B Kabeltyp Sladdlängd Antal fiber Förpackning Mantelns färg
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Extended Temp PCIe-Over-Fiber 5På lager
15 315,66 kr
Min.: 1
Multipla: 1
PTUO MTP 0.5 m Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 1På lager
5Förväntad 2026-12-21
9 732,41 kr
9 447,55 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar PCIe-Over-Fiber, FireFly Optical Cable Assembly, 8 Lanes, 45 cm 1På lager
22 864,91 kr
21 785,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
PCUO Multimode Duplex Ethernet MTP Ribbon Fiber 45 cm
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 1På lager
27 104,31 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ETUO MTP 300 cm Tray Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar PCIe(R)-Over-Fiber 13På lager
5 314,10 kr
Min.: 1
Multipla: 1
PCUO Multimode Duplex Ethernet Ribbon Fiber 50 cm Tray
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Optical Patch Cable Assembly 1På lager
2 854,65 kr
Min.: 1
Multipla: 1
FOPC Multimode MTP (Female) MTP (Female) Patch Cord 10 m 24 Fiber Bag
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar PCIe(R)-Over-Fiber 2På lager
21 379,18 kr
Min.: 1
Multipla: 1
PCUO MTP
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 5På lager
5 165,63 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 7På lager
5 562,48 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 5På lager
6 448,05 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 2På lager
11 654,02 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 24 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 2På lager
13 025,46 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 24 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 5På lager
12 772,91 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ETUO MTP 0.5 m 12 Fiber Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 2På lager
12 737,19 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ETUO MTP 12 Fiber Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 2På lager
29 689,49 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ETUO MTP 0.5 m 24 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar PCIe(R)-Over-Fiber 5På lager
11 666,32 kr
Min.: 1
Multipla: 1
PCUO MTP 0.5 m
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Extended Temp PCIe-Over-Fiber 2På lager
32 123,88 kr
Min.: 1
Multipla: 1
PTUO MTP 0.5 m Bulk
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 2På lager
5 370,48 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Optical Patch Cable Assembly
7Förväntad 2026-11-03
2 093,49 kr
Min.: 1
Multipla: 1
FOPC Multimode MTP MTP Patch Cord 10 m 12 Fiber Bag Blue (Aqua)
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly Ledtid för icke lagerfört 12 Veckor
ECUO Plastic Optical Fiber (POF) MTP 15 cm 12 Fiber Tray Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly Ledtid för icke lagerfört 8 Veckor
5 875,58 kr
5 703,59 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Optical Patch Cable Assembly Ledtid för icke lagerfört 7 Veckor
1 705,98 kr
Min.: 1
Multipla: 1
FOPC Multimode MTP (Female) MTP (Female) Patch Cord 3 m 12 Fiber Bag Aqua
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Optical Patch Cable Assembly Ledtid för icke lagerfört 7 Veckor
2 131,51 kr
Min.: 1
Multipla: 1
FOPC Multimode MTP (Female) MTP (Female) Patch Cord 3 m 24 Fiber Bag Aqua
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar Optical Patch Cable Assembly Ledtid för icke lagerfört 8 Veckor
11 986,79 kr
Min.: 5
Multipla: 1
FOPC Multimode MTP (Female) MTP (Female) Patch Cord 100 m 12 Fiber Bag
Samtec Fiberoptiska kabelsamlingar FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly Ledtid för icke lagerfört 8 Veckor
12 381,66 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ETUO Tray