Processorer - applikationsspecialiserade

Resultat: 811
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Monteringsstil Paket/låda Serie Applikation Kärna Antal kärnor Databussbredd Maximal klockfrekvens L1 Cacheinstruktionsminne L1 Cachedataminne Driftspänning Minsta drifttemperatur Maximal drifttemperatur Kvalificering Förpackning
4D Systems Processorer - applikationsspecialiserade Embedded Serial Graphics Controller
Ledtid för icke lagerfört 6 Veckor
Min.: 1 600
Multipla: 1 600
: 1 600

SMD/SMT QFN-28 Graphic Applications EVE 1 Core 16 bit 48 MHz 3.3 V - 40 C + 80 C Reel
4D Systems Processorer - applikationsspecialiserade Embedded Serial Graphics Controller
Ledtid för icke lagerfört 6 Veckor
Min.: 1
Multipla: 1

SMD/SMT TQFP-64 Graphic Applications EVE 1 Core 16 bit 48 MHz 3.3 V - 40 C + 80 C Tray
Microchip Technology Processorer - applikationsspecialiserade UBM Controller, 84-pin, SFF-TA-1005 v1.4 compliant, VPP mode Ej på lager
Min.: 260
Multipla: 260

SMD/SMT WFBGA-84 3.135 V to 3.465 V - 40 C + 85 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Process or 423-FCCSP -40 to A 595-OMAP3530ECUSA Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT FCCSP-423 OMAP3530 - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive ADAS SoC with AI for front ca
Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 500
Multipla: 500
: 500
SMD/SMT FCBGA-594 TDA4AEN ARM Cortex A53 4 Core 64 bit 1.4 GHz 32 kB 32 kB - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive ADAS SoC with AI for front ca
Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 500
Multipla: 500
: 500
SMD/SMT FCBGA-594 TDA4AEN ARM Cortex A53 4 Core 64 bit 1.4 GHz 32 kB 32 kB - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive system-on -a-chip for L2 doma Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 250
Multipla: 250
: 250
SMD/SMT FCBGA-1063 TDA4APE Automotive ARM Cortex A72, ARM Cortex R5F 4 Core, 16 Core 2 GHz 48 kB 32 kB 1.8 V - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive system-on -a-chip for L2 doma Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 250
Multipla: 250
: 250
SMD/SMT FCBGA-1063 TDA4APE Automotive ARM Cortex A72, ARM Cortex R5F 4 Core, 16 Core 2 GHz 48 kB 32 kB 1.8 V - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive ADAS SoC with AI graphics a Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 500
Multipla: 500
: 500
SMD/SMT FCBGA-594 TDA4VEN ARM Cortex A53, ARM Cortex R5F 3 Core, 4 Core 64 bit 1.4 GHz 32 kB 32 kB 1.8 V - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive system-on -a-chip for L2 doma
Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 250
Multipla: 250
: 250
SMD/SMT FCBGA-1053 TDA4VPE ARM Cortex A72 4 Core 64 bit 2 GHz 48 kB 32 kB - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Automotive system-on -a-chip for L2 doma
Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 250
Multipla: 250
: 250
SMD/SMT FCBGA-1053 TDA4VPE ARM Cortex A72 4 Core 64 bit 2 GHz 48 kB 32 kB - 40 C + 125 C Reel
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade A 595-DMVA2ZCEDR A 5 95-DMVA2ZCEDR A 595 A 595-DMVA2ZCEDR Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 160
Multipla: 160

SMD/SMT NFBGA-338 Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade CENTAURUS 3.0W Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 60
Multipla: 60

SMD/SMT FCBGA-684 TMS320DM8148 0 C + 90 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Sitara processor: Ar m Cortex-A8 LPDDR 5 A 595-OMAP3503ECBBA Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 168
Multipla: 168

SMD/SMT PBGA-515 OMAP3503 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 600 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3503 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 600 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3503 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 720 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3503 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 600 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3515 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 600 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3515 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 720 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 1
Multipla: 1

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3515 Audio Applications ARM Cortex A8 1 Core 32 bit 600 MHz 16 kB 16 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 168
Multipla: 168

SMD/SMT PBGA-515 OMAP3525 Audio Applications ARM Cortex A8, TMS320C64x 2 Core 32 bit 430 MHz, 600 MHz 16 kB, 32 kB 16 kB, 80 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3525 Audio Applications ARM Cortex A8, TMS320C64x 2 Core 32 bit 430 MHz, 600 MHz 16 kB, 32 kB 16 kB, 80 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 90
Multipla: 90

SMD/SMT PBGA-423 OMAP3525 Audio Applications ARM Cortex A8, TMS320C64x 2 Core 32 bit 430 MHz, 600 MHz 16 kB, 32 kB 16 kB, 80 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 168
Multipla: 168

SMD/SMT PBGA-515 OMAP3530 Audio Applications ARM Cortex A8, TMS320C64x 2 Core 32 bit 430 MHz, 600 MHz 16 kB, 32 kB 16 kB, 80 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Processorer - applikationsspecialiserade Applications Proc Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Min.: 1
Multipla: 1

SMD/SMT PBGA-515 OMAP3530 Audio Applications ARM Cortex A8, TMS320C64x 2 Core 32 bit 520 MHz, 720 MHz 16 kB, 32 kB 16 kB, 80 kB 985 mV to 1.35 V - 40 C + 105 C Tray