USB-hubbar

Resultat: 238
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS Typ Antal portar Maximal datahastighet Porttyp Monteringsstil Höljets material Serie
StarTech USB-hubbar 4-Port USB-A 5Gbps USB-A Hub 137På lager
188,26 kr
166,94 kr
158,92 kr
153,20 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Splitter 5 Gbps
StarTech USB-hubbar 4-Port USB-C Hub - USB-C to 4x USB-A - 5Gbps 113På lager
37Förväntad 2026-10-05
188,26 kr
166,94 kr
158,92 kr
153,20 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Splitter 5 Gbps
Raspberry Pi USB-hubbar Raspberry Pi USB 3.0 Hub 206På lager
113,42 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB 3.0
StarTech USB-hubbar 4 Port USB 3 1 Gen 1 5Gbps Industrial Managed Hub 93På lager
99Förväntad 2026-10-20
1 918,74 kr
1 702,24 kr
1 653,01 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Hub 5 Gbps
StarTech USB-hubbar 7 port USB 3 1 Gen 1 5Gbps Industrial Managed Hub 100På lager
2 475,06 kr
2 195,80 kr
2 182,06 kr
Min.: 1
Multipla: 1
StarTech USB-hubbar 10-Port Industrial USB 2.0 Hub, Rugged Mountable USB-A Expansion Hub 343På lager
30På beställningen
612,47 kr
543,13 kr
517,96 kr
499,61 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Advantech USB-hubbar ULI-417H, 7-port Industrial USB 3.2 Gen 95På lager
1 880,83 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Industrial USB 3.2 Hub 5 Gb/s
StarTech USB-hubbar 4-Port USB 2.0 Type-A Hub with Built-in Cable 140På lager
117,92 kr
104,62 kr
99,68 kr
96,16 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Hub 480 Mbps
StarTech USB-hubbar 4-Port USB-A Hub, 5Gbps, 4x USB-A, Bus Powered, Portable USB Hub 9På lager
10Förväntad 2026-10-05
436,19 kr
399,93 kr
384,54 kr
371,68 kr
Min.: 1
Multipla: 1
5 Gb/s Cable
Eaton USB-hubbar USB-C Multiport Adapter - 4K 60 Hz HDMI, USB-A and USB-C Hub Ports, USB 3.2 Gen 1, 140W PD Charging, HDR, HDCP 2.3 3På lager
585,77 kr
568,07 kr
541,48 kr
532,58 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB Type-C 5 Gb/s
StarTech USB-hubbar 3 Port USB 3 2 Gen 2 USB C Hub with 2 5G Ethernet 2 X USB A 18På lager
858,76 kr
761,72 kr
726,22 kr
700,61 kr
687,64 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Adapter Hub 2.5 Gbps
StarTech USB-hubbar 16-Port Industrial 5Gbps Hub - ESD Protection 15På lager
13Förväntad 2026-10-12
5 010,45 kr
4 709,00 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Industrial USB Hub 16 Port 5 Gbps USB Type A DIN Rail Mount, Rack Mount, Surface Mount Steel
Advantech USB-hubbar ULI-414H, 4-port Industrial USB 3.2 Gen 22På lager
1 474,42 kr
Min.: 1
Multipla: 1
StarTech USB-hubbar 10 Port Industrial USB 3 2 Gen 1 HUB with ESD Protection 84På lager
70Förväntad 2026-11-04
2 939,06 kr
2 631,78 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Power Adapter 5 Gbps
StarTech USB-hubbar 10-Port Industrial USB 5Gbps Hub - ESD Protection 90På lager
223På beställningen
2 179,32 kr
1 933,36 kr
1 899,07 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Hub 5 Gbps
StarTech USB-hubbar 7 Port Industrial USB 5Gbps Hub w ESD Protection 173På lager
197Förväntad 2026-10-05
1 884,35 kr
1 671,69 kr
1 620,59 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB Expander Hub 5 Gbps
Tripp Lite USB-hubbar USB2 IND HUB,7PT 141På lager
155Förväntad 2026-12-01
1 415,62 kr
1 358,58 kr
1 248,35 kr
1 186,92 kr
1 151,53 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB 2.0 480 Mb/s DIN Rail, Wall USB Hub
Advantech USB-hubbar ULI-414LI Ind. 4 x USB 2.0 Hub 141På lager
1 351,55 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Industrial USB Hub 4 Port 480 Mbps USB Type A Panel Mount Plastic
Digi USB-hubbar Digi AnywhereUSB 2 Plus, 2 port USB over IP Remote USB 3.1 Hub with 2 type A USB connectors, 10/100/1G Ethernet, (requires external 5VDC power supply, recommended power supply accessory is 76000965) 401På lager
4 300,39 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Digi USB-hubbar AnywhereUSB 24 Plus, 24 port USB over IP Remote USB 3.1 Hub with 24 type A USB connectors, Dual 100-240VAC Power, Dual 10/100/1000/10G Ethernet, support for optional Dual SFP+ modules, and optional cellular CORE Module 32På lager
39Förväntad 2026-10-07
34 970,18 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Digi USB-hubbar Digi Hubport 40På lager
5 707,00 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB 2.0 480 Mb/s
Advantech USB-hubbar ULI-414CI Ind. 4 x Iso. USB 2.0 Hub 56På lager
3 364,70 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Industrial USB Hub 4 Port 12 Mbps USB Type A DIN Rail Mount, Desk Mount Metal BB-UHR304
Advantech USB-hubbar ULI-414HCL 4-Port USB3.0 Isolated Hub 85På lager
58Förväntad 2026-10-21
2 674,75 kr
Min.: 1
Multipla: 1
DAQ
Tripp Lite USB-hubbar IND 7+1 PORT USB3.0 HUB 142På lager
1 963,58 kr
1 929,07 kr
1 739,39 kr
1 691,58 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB 3.0 5 Gb/s DIN Rail, Wall Hubs & Switches
StarTech USB-hubbar 2 Port USB-C 5Gbps HUB with 2 x USB-A, Gigabit Ethernet, RS- 2På lager
2Förväntad 2026-10-01
1 008,99 kr
894,92 kr
853,37 kr
823,15 kr
819,96 kr
Min.: 1
Multipla: 1
USB C Hubs 2 Port 5 Gbps USB Type A