Rektangulära kabelmonteringar

Resultat: 48 356
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Serie Produkt Typ Kontaktände A Kontaktände A stiftantal Kontaktände B Kontaktände B stiftantal Kön Sladdlängd Trådmätare - AWG Märkström Mantelns färg Förpackning
Molex Rektangulära kabelmonteringar 2mm SR 6Ckt 600mm Blk Cbl Assy Micro-Lock Plus 1 162På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218101 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 6 Position Receptacle 6 Position Female / Female 600 mm 22 AWG 3 A Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar 2mm SR 8Ckt 300mm Blk Pigtail Assy Micro-Lock Plus 1 200På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218102 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 8 Position Pigtail Female 300 mm 22 AWG 3 A Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar 8 CIRCUIT PICOBLADE P:P CABLE 300MM 944På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218110 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Plug 8 Position Plug 8 Position Male / Male 300 mm 28 AWG Natural Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar 3 CIRCUIT PICOBLADE P:BLUNT CABLE 300MM 812På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218111 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 3 Position Plug 3 Position Female / Male 300 mm 28 AWG Natural Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar Single Row, 75mm Length, 4 Circuits PicoBlade Male-to-Pigtail Off-the-Shelf (OTS) Cable Assembly 658På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218111 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 4 Position Plug 4 Position Female / Male 75 mm 28 AWG Natural Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar ISL-to- ISL OTS Cable Assembly 2mm Pitch SR 300mm Lgth 6 Crcts WH 382På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218322 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 6 Position Receptacle 6 Position Female / Female 300 mm 22 AWG 3 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar PICO-SPOX 1.5 Conn to Conn 4CKT 15 724På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218396 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 150 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar PICO-SPOX 1.5 Conn to Conn 5CKT 30 739På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218396 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 300 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar PICO-SPOX 1.5 Conn to Conn 8CKT 10 390På lager
Min.: 1
Multipla: 1

218396 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Female 100 mm 24 AWG 2.5 A Natural Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar Micro-One ISL Fem-Fem 6ckt 100mm 738På lager
Min.: 1
Multipla: 1

219652 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 6 Position Receptacle 6 Position Female / Female 100 mm 22 AWG 4 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar Pico-Lock F-S OTS Cbl Assy SR 100mm Au 4Ckts Blk 1 685På lager
Min.: 1
Multipla: 1

219657 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Receptacle 4 Position Pigtail Female 100 mm 20 AWG 3.5 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar MiniFit TPA2 8CKT DR 1M OTS CBLE ASSY 468På lager
Min.: 1
Multipla: 1

45135 Discrete Wire Cable Assemblies Socket 8 Position Socket 8 Position Female / Female 1 m 16 AWG 7 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar Micro-Fit OTS Cbl ASSY 1m 6CKT Blk 768På lager
Min.: 1
Multipla: 1

145132 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Micro-Fit 6 Position Micro-Fit 6 Position Female / Female 1 m 20 AWG 8.5 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar Clickmate 7CKT CBL ASSY SR 300MM BEIGE 643På lager
Min.: 1
Multipla: 1

15135 Plug 7 Position Plug 7 Position Male / Male 300 mm 24 AWG 1.5 A Brown (Beige) Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar Mini-Lock Cbl 2.5mm P F-F 150mm 5CKTS 1 094På lager
Min.: 1
Multipla: 1

15137 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Socket 5 Position Socket 5 Position Female / Female 150 mm 22 AWG Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR SR R-R 2CKT 300MM Au 833På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215320 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 2 Position Mini-Fit 2 Position Female / Female 300 mm 16 AWG 9 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR SR R-R 4CKT 150MM Au 565På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215320 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 4 Position Mini-Fit 4 Position Female / Female 150 mm 16 AWG 9 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR SR M-M 3CKT 150MM Sn 1 430På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215322 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 3 Position Mini-Fit 3 Position Male / Male 150 mm 16 AWG 9 A Black Bulk
Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR SR M-M 3CKT 600MM Sn 1 036På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215322 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 3 Position Mini-Fit 3 Position Male / Male 600 mm 16 AWG 9 A Black Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR DR P-P 2CKT 150MM Sn 2 128På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215327 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 2 Position Mini-Fit 2 Position Male / Male 150 mm 16 AWG 9 A Black Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR DR P-P 2CKT 600MM Au 1 044På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215327 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 2 Position Mini-Fit 2 Position Male / Male 600 mm 16 AWG 9 A Black Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR DR P-P 4CKT 600MM Au 586På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215327 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 4 Position Mini-Fit 4 Position Male / Male 600 mm 16 AWG 9 A Black Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR DR P-P 6CKT 300MM Au 569På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215327 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 6 Position Mini-Fit 6 Position Male / Male 300 mm 16 AWG 9 A Black Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR DR P-P 6CKT 600MM Au 466På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215327 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 6 Position Mini-Fit 6 Position Male / Male 600 mm 16 AWG 9 A Black Bulk

Molex Rektangulära kabelmonteringar MINIFIT JR DR P-S 8CKT 150MM Sn 545På lager
Min.: 1
Multipla: 1

215328 Discrete Wire Cable Assemblies Discrete Wire Mini-Fit 8 Position Pigtail Male 150 mm 16 AWG 9 A Black Bulk