Mikroprocessorer - MPU

Resultat: 2 054
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Kärna Antal kärnor Databussbredd Maximal klockfrekvens Paket/låda L1 Cacheinstruktionsminne L1 Cachedataminne Driftspänning Serie Monteringsstil Minsta drifttemperatur Maximal drifttemperatur Kvalificering Antal I/O Förpackning
STMicroelectronics Mikroprocessorer - MPU MPU with Dual Arm Cortex-A35 a.1.5GHz, Cortex-M33 a.400MHz, 3xEthernet, 3xFD-CAN 388På lager
293,87 kr
255,74 kr
243,76 kr
235,30 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A35, ARM Cortex M33 32 bit 400 MHz, 1.5 GHz TFBGA-436 STM32MP2 SMD/SMT - 40 C + 125 C 172 I/O Tray
STMicroelectronics Mikroprocessorer - MPU MPU with Dual Arm Cortex-A35 a.1.5GHz, Cortex-M33 a.400MHz, 3xEthernet, 3xFD-CAN 512På lager
254,42 kr
204,85 kr
192,43 kr
190,13 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A35, ARM Cortex M33 32 bit 400 MHz, 1.5 GHz VFBGA-424 STM32MP2 SMD/SMT - 40 C + 125 C 144 I/O Tray
STMicroelectronics Mikroprocessorer - MPU MPU with Dual Arm Cortex-A35 a.1.5GHz, Cortex-M33 a.400MHz, 3xEthernet, 3xFD-CAN 122På lager
233,65 kr
187,60 kr
175,95 kr
163,53 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A35, ARM Cortex M33 32 bit 400 MHz, 1.5 GHz VFBGA-361 STM32MP2 SMD/SMT - 40 C + 125 C 144 I/O Tray
STMicroelectronics Mikroprocessorer - MPU MPU Dual Arm Cortex-A35 1.5GHz Cortex-M33 400MHz 3xEther (2+1 switch) 3xFD-CAN 732På lager
301,35 kr
240,90 kr
216,72 kr
209,25 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A35, ARM Cortex M33 32 bit 400 MHz, 1.5 GHz VFBGA-424 STM32MP2 SMD/SMT - 40 C + 125 C 144 I/O Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Automotive display S oC with embedded sa 500På lager
Klipp band
489,71 kr
402,01 kr
389,16 kr
364,54 kr
Papprulle
344,76 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F 2 Core 64 bit 1.4 GHz FCBGA-441 32 kB 32 kB AM625 SMD/SMT - 40 C + 125 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Automotive 1 TOPS vi sion SoC with RGB-I 2 019På lager
Klipp band
639,07 kr
531,81 kr
527,08 kr
493,89 kr
Papprulle
466,97 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 800 MHz, 1.4 GHz FCBGA-484 32 kB 715 mV to 895 mV AM62A3 SMD/SMT - 40 C + 125 C 168 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel

Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU 2 TOPS vision SoC wi th RGB-IR ISP for 1 250På lager
Klipp band
590,38 kr
489,06 kr
Papprulle
489,06 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex R5F, C7x 3 Core 64 bit 800 MHz, 1.4 GHz FCBGA-484 32 kB 715 mV to 895 mV AM62A7 SMD/SMT - 40 C + 125 C 168 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Sitara processor: Ar m Cortex-A8 1Gb Eth 792På lager
172,98 kr
131,33 kr
125,95 kr
111,00 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A8 32 bit 3 MHz NFBGA-324 32 kB 32 kB AM3352 SMD/SMT 0 C + 90 C Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Sitara processor: Ar m Cortex-A8 1Gb Eth 1 411På lager
146,61 kr
111,33 kr
106,82 kr
94,07 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A8 32 bit 3 MHz NFBGA-324 32 kB 32 kB AM3352 SMD/SMT 0 C + 90 C Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Sitara processor: Ar m Cortex-A8 1Gb Eth 885På lager
146,61 kr
111,33 kr
106,82 kr
94,07 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 1 001
ARM Cortex A8 32 bit 3 MHz NFBGA-324 32 kB 32 kB AM3352 SMD/SMT - 40 C + 105 C Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Sitara processor: Ar m Cortex-A8 3D grap 1 000På lager
152,21 kr
115,72 kr
110,89 kr
97,70 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A8 32 bit 3 MHz NFBGA-298 32 kB 32 kB AM3354 SMD/SMT 0 C + 90 C Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Internet of Things ( IoT) and gateway So 89På lager
242,66 kr
230,13 kr
220,79 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A53 4 Core 64 bit 1.4 GHz FCCSP-425 32 kB 32 kB 1.14 V to 1.26 V, 1.71 V to 1.89 V, 3.135 V to 3.465 V AM623 SMD/SMT - 40 C + 105 C
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Human-machine-intera ction SoC with Arm 117På lager
282,66 kr
221,12 kr
211,23 kr
192,00 kr
Min.: 1
Multipla: 1
FCCSP-425 AM625 SMD/SMT Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Human-machine-intera ction SoC with Arm 98På lager
318,16 kr
267,83 kr
255,85 kr
228,70 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A53 4 Core 64 bit 1.4 GHz FCCSP-425 32 kB 32 kB 1.8 V AM625 SMD/SMT - 40 C + 105 C 170 I/O Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Human-machine-intera ction SoC with Arm 93På lager
399,60 kr
336,51 kr
321,35 kr
275,08 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A53 4 Core 64 bit 1.4 GHz FCCSP-425 32 kB 32 kB 1.14 V to 1.26 V, 1.71 V to 1.89 V, 3.135 V to 3.465 V AM625 SMD/SMT - 40 C + 105 C
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU 1 TOPS vision SoC wi th RGB-IR ISP for 1 238På lager
Klipp band
548,95 kr
450,59 kr
436,19 kr
408,72 kr
Papprulle
386,52 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 800 MHz, 1.4 GHz FCBGA-484 32 kB 32 kB 750 mV AM62A3 SMD/SMT - 40 C + 105 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU 2 TOPS vision SoC wi th RGB-IR ISP for 1 201På lager
Klipp band
522,35 kr
456,19 kr
452,24 kr
440,92 kr
Papprulle
440,92 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
FCBGA-484 AM62A7 SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Single-core 64-bit A rm Cortex-A53 sin 164På lager
283,54 kr
221,78 kr
211,78 kr
192,43 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A53 1 Core 64 bit 1 GHz FCBGA-441 AM6411 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O Tray
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Dual-core 64-bit Arm Cortex-A53 singl 538På lager
Klipp band
197,16 kr
172,65 kr
166,39 kr
Papprulle
163,42 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 400 MHz, 800 MHz, 1 GHz FCBGA-441 32 kB 715 mV to 895 mV AM6412 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Single-core 64-bit A rm Cortex-A53 dua 243På lager
Klipp band
348,05 kr
293,10 kr
279,81 kr
250,24 kr
Papprulle
241,34 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 400 MHz, 800 MHz, 1 GHz FCBGA-441 32 kB 715 mV to 895 mV AM6421 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Single-core 64-bit A rm Cortex-A53 dua 473På lager
Klipp band
383,99 kr
323,33 kr
308,82 kr
282,88 kr
Papprulle
253,98 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 400 MHz, 800 MHz, 1 GHz FCBGA-441 32 kB 715 mV to 895 mV AM6421 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Dual-core 64-bit Arm Cortex-A53 dual- 62På lager
500Förväntad 2027-03-08
Klipp band
310,91 kr
261,78 kr
250,79 kr
247,28 kr
244,42 kr
Papprulle
244,42 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 400 MHz, 800 MHz, 1 GHz FCBGA-441 32 kB 715 mV to 895 mV AM6422 SMD/SMT 198 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Single-core 64-bit A rm Cortex-A53 qua 314På lager
420,81 kr
345,42 kr
334,43 kr
313,22 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F, ARM Cortex R5F 6 Core 64 bit 1 GHz FCBGA-441 32 kB 32 kB 750 mV, 850 mV AM6441 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Single-core 64-bit A rm Cortex-A53 qua 498På lager
Klipp band
390,15 kr
320,36 kr
310,14 kr
290,47 kr
Papprulle
274,64 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 500
ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F, ARM Cortex R5F 3 Core 64 bit 400 MHz, 800 MHz, 1 GHz FCBGA-441 32 kB 715 mV to 895 mV AM6441 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Mikroprocessorer - MPU Single-core 64-bit A rm Cortex-A53 qua 84På lager
466,64 kr
383,11 kr
370,91 kr
347,39 kr
Min.: 1
Multipla: 1
ARM Cortex A53 1 Core 64 bit 1 GHz FCBGA-441 AM6441 SMD/SMT - 40 C + 105 C 198 I/O