Fördröjningslinjer/timingelement

Resultat: 118
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Funktion Utbredningsförseningstid Paket/låda Maximal matningsspänning Minimal matningsspänning Serie Minsta drifttemperatur Maximal drifttemperatur Monteringsstil Kvalificering Förpackning

onsemi Fördröjningslinjer/timingelement PROGR DELAY CHIP
1 076På beställningen
287,61 kr
229,91 kr
215,51 kr
199,69 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Programmable Delay Line 2.5 ns QFN-32 3.6 V 3 V MC100EP195B - 40 C + 85 C SMD/SMT Tube
Microchip Technology Fördröjningslinjer/timingelement 2.5V/3.3V PECL Delay Line
1 000Förväntad 2026-12-28
Klipp band
144,41 kr
120,67 kr
Papprulle
109,35 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 1 000
TQFP-32 SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Microchip Technology Fördröjningslinjer/timingelement 2.5V/3.3V PECL Delay Line
495Förväntad 2026-12-24
144,41 kr
120,67 kr
Min.: 1
Multipla: 1
TQFP-32 SY89296U SMD/SMT Tray
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Automotive single channel digitally timed delay element with selectable delay and dual output
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
9,74 kr
6,96 kr
6,26 kr
5,51 kr
Papprulle
4,29 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
Filtering Delay SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Automotive delay generator with 100ms debounce timer
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
9,74 kr
6,96 kr
6,26 kr
5,51 kr
Papprulle
4,29 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Automotive 3ch falling-edge triggered delay generator with 100ms delay time
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
9,35 kr
6,73 kr
6,06 kr
5,33 kr
Papprulle
4,14 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
Falling Edge Delay SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Automotive 3ch rising-edge triggered delay generator with 100ms delay time
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
9,74 kr
6,96 kr
6,26 kr
5,51 kr
Papprulle
4,29 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
Rising Edge Delay SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Single channel digitally timed delay element with selectable delay and dual output
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
8,69 kr
6,11 kr
5,48 kr
4,79 kr
Papprulle
3,68 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
Filtering Delay SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Delay generator with 100ms debounce timer
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
8,69 kr
6,11 kr
5,48 kr
4,79 kr
Papprulle
3,68 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement 3ch rising-edge triggered delay generator with 100ms delay time
1 000Förväntad 2026-11-02
Klipp band
8,69 kr
6,11 kr
5,48 kr
4,79 kr
Papprulle
3,68 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 3 000
Rising Edge Delay SOT-5X3-8 5.5 V 1.65 V - 40 C + 125 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
onsemi MC100EP195BFAG
onsemi Fördröjningslinjer/timingelement BBG ECL PROG DELAY
500Förväntad 2027-03-19
305,96 kr
244,64 kr
229,25 kr
212,44 kr
204,30 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Programmable Delay Line LQFP-32 3.6 V 3 V MC100EP195B - 40 C + 85 C SMD/SMT Tray
onsemi Fördröjningslinjer/timingelement 3.3V/5V ECL Programmable Delay 6 000Tillgänglig mängd i lager
Klipp band
171,11 kr
135,62 kr
126,82 kr
117,04 kr
Papprulle
109,68 kr
Min.: 1
Multipla: 1
: 2 000
Programmable Delay Line LQFP-32 3.6 V 3 V MC100EP196 - 40 C + 85 C SMD/SMT Reel, Cut Tape, MouseReel
onsemi NB6L295MMNTXG
onsemi Fördröjningslinjer/timingelement CML DUAL PROG DELAY 3 000Tillgänglig mängd i lager
Papprulle
144,52 kr
Min.: 3 000
Multipla: 3 000
: 3 000
Programmable Delay Line QFN-24 3.6 V 2.375 V NB6L295M - 40 C + 85 C SMD/SMT Reel
Texas Instruments Fördröjningslinjer/timingelement Hex Delay Elements Ledtid för icke lagerfört 26 Veckor
Papprulle
9,37 kr
Min.: 2 000
Multipla: 2 000
: 2 000
Multiple Delay Line SOP-16 5.25 V 4.75 V SN74LS31 0 C + 70 C SMD/SMT Reel
Microchip Technology Fördröjningslinjer/timingelement 3.3V/5V 2.5 GHz Programmable Delay Line w/Fine Tune Ledtid för icke lagerfört 24 Veckor
Papprulle
81,44 kr
Min.: 1 000
Multipla: 1 000
: 1 000
TQFP-32 SMD/SMT Reel
Microchip Technology Fördröjningslinjer/timingelement 2.5V/3.3V PECL Delay Line Ledtid för icke lagerfört 21 Veckor
Papprulle
99,79 kr
Min.: 1 000
Multipla: 1 000
: 1 000
MLF-32 SMD/SMT Reel
Microchip Technology Fördröjningslinjer/timingelement 2.5V/3.3V PECL Delay Line Ledtid för icke lagerfört 24 Veckor
Papprulle
99,79 kr
Min.: 1 000
Multipla: 1 000
: 1 000
TQFP-32 SMD/SMT Reel
Microchip Technology Fördröjningslinjer/timingelement 2.5V Dual Channel Delay Line with 5ps Step Delay (improved SY89295) Ledtid för icke lagerfört 21 Veckor
217,05 kr
180,90 kr
164,41 kr
Min.: 1
Multipla: 1
VQFN-24 Tube