Moduler för frekvenser under GHz

Resultat: 25
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Serie Frekvens Utgångseffekt Gränssnittstyp Minimal matningsspänning Maximal matningsspänning Strömförbrukningsöverföring Strömförbrukningsmottagning Minsta drifttemperatur Maximal drifttemperatur Antennkontakttyp Mått Protokoll - under Ghz Produkt Förpackning
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, U.FL antenna, MMT, North America
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
779På lager
630Förväntad 2027-04-09
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, RF Pad, MMT, North America
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
87På lager
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 865 MHz, FFN, RF pad, MMT module, India
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
360På lager
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 868 MHz, OFDM, RF pad, MMT module, Europe 90På lager
235,30 kr
Min.: 1
Multipla: 1
868 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 865 MHz, FFN, U.FL antenna, MMT module, India
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
450På lager
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 868 MHz, FFN, U.FL antenna, MMT module, Europe 359På lager
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
868 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, U.FL, SMT module, North America
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
180På lager
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.3 in x 0.866 in x 0.128 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee XR 900, 900MHz, DigiMesh, U.FL Antenna, MMT
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
4På lager
360Förväntad 2026-11-16
435,75 kr
Min.: 1
Multipla: 1
XBee XR Micro 900 900 MHz 19 dBm SPI, UART 2.1 VDC 3.6 VDC 110 mA 28 mA - 40 C + 85 C u.FL 19 mm x 13 mm x 2 mm Sub GHz RF Modules
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, RF pad, MMT module, Japan
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
360Förväntad 2027-01-18
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 920 MHz, FFN, U.FL antenna, MMT module, Japan
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
450Förväntad 2027-01-15
228,15 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 0.76 in x 0.534 in x 0.095 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 868 MHz, FFN, Chip Antenna, SMT module, Europe
36Förväntad 2026-11-16
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
868 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.3 in x 0.866 in x 0.128 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, 900 MHz Chip Antenna, SMT module, North America
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
36Förväntad 2026-11-16
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.3 in x 0.866 in x 0.128 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, RF Pad, SMT module, North America
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
36Förväntad 2026-11-16
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.3 in x 0.866 in x 0.128 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 868 MHz, FFN, RF Pad, SMT module, Europe
36Förväntad 2026-11-16
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
868 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.3 in x 0.866 in x 0.128 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 868 MHz, OFDM, U.FL, SMT module, Europe
36Förväntad 2026-11-16
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
868 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.3 in x 0.866 in x 0.128 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz XBee for Wi-SUN, 900 MHz, FFN, U.FL antenna, Through Hole module, North America
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien. Denna produkt kräver ytterligare dokumentation vid export från USA.
20Förväntad 2027-01-15
248,04 kr
Min.: 1
Multipla: 1
900 MHz 2.4 V 3.8 V 195 mA 12.2 mA - 40 C + 85 C 1.088 in x 0.96 in x 0.271 in RF Modules Tray
Digi Moduler för frekvenser under GHz Digi XBee-PRO HPX, 900 MHz, DigiMesh, 250mW, TH, RPSMA Ledtid för icke lagerfört 12 Veckor
578,73 kr
Min.: 25
Multipla: 1
928 MHz 250 mW SPI, UART 2.1 VDC 3.6 VDC 215 mA 29 mA - 40 C + 85 C RP-SMA 46.3 mm x 24.38 mm x 11.1 mm Sub GHz RF Modules
Digi Moduler för frekvenser under GHz Digi XBee-PRO HPX, 900 MHz, DigiMesh, 250mW, TH, U.FL connector Ledtid för icke lagerfört 12 Veckor
578,73 kr
Min.: 25
Multipla: 1
928 MHz 250 mW SPI, UART 2.1 VDC 3.6 VDC 215 mA 29 mA - 40 C + 85 C U.FL 46.3 mm x 24.38 mm x 11.1 mm Sub GHz RF Modules
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XSTREAM-100mW TRNS- 19200bps 3"WIRE ANT
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XStream 100mW tran 1200 baud w/RPSMA
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XStream 100mW tran 1200 baud w/RPSMA
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XStream 100mW tran er w/MMCX 9600 bps
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XStream 100mW Telep honeinterfce 19200bd
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XTend 1W transceiv MA or MMCX connector
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
902 MHz to 928 MHz 1 W Serial 2.8 V 5.5 V 730 mA 80 mA - 40 C + 85 C MMCX 60.5 mm x 36.5 mm x 5.1 mm
Digi Moduler för frekvenser under GHz 9XTend 1W transceiv MA or MMCX connector
På grund av myndigheters bestämmelser, så kan Mouser inte sälja denna produkt i ditt land.
902 MHz to 928 MHz 1 W Serial 2.8 V 5.5 V 730 mA 80 mA - 40 C + 85 C RP-SMA 60.5 mm x 36.5 mm x 5.1 mm