D-sub-kablar

Resultat: 9 450
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS Typ Kontaktände A Kontaktände A stiftantal Kontaktände B Kontaktände B stiftantal Kön Trådmätare - AWG Sladdlängd Mantelns färg Skärmning Förpackning
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLE HD15M/F DBL SHLD 6 6På lager
310,47 kr
255,74 kr
240,90 kr
233,10 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Female 15 Position Male 15 Position Female / Male 26 AWG 6 ft Gray Shielded
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLE HD15M/M DBL SHLD 5 11På lager
296,07 kr
251,56 kr
230,13 kr
222,33 kr
Min.: 1
Multipla: 1
5 ft
Amphenol LTW D-sub-kablar D-Sub, High Density, Metal, 2A, 26 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 6000mm, IP67 2På lager
466,97 kr
412,56 kr
340,03 kr
330,47 kr
Min.: 1
Multipla: 1
D-Sub High Density Cable D-Sub 26 Position No Connector Female 26 AWG 6 m Black Shielded
Amphenol LTW D-sub-kablar D-Sub, Standard, Metal, 5A, 37 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 5000mm, IP67 2På lager
622,36 kr
543,02 kr
469,93 kr
453,12 kr
Min.: 1
Multipla: 1


Ezurio D-sub-kablar DB9 Serial Cable 23På lager
134,41 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Serial Cable DB9 9 Position
Amphenol CONEC D-sub-kablar SLIM CON 9 POS SOCKET OVERMOULDED 5M 11På lager
944,92 kr
839,20 kr
812,82 kr
797,87 kr
Min.: 1
Multipla: 1
D-Sub Cable DB9 9 Position No Connector Female 5 m Shielded
CCS D-sub-kablar DB9F to DB9M Serial Extension Cable, 6ft
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
3På lager
83På beställningen
156,61 kr
138,80 kr
133,42 kr
108,47 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Extension Cable HD9 9 Position HD9 9 Position Female / Male 6 ft
L-Com D-sub-kablar CA DB25M/M STR-45DEG EXT 1 15F
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
11På lager
185,29 kr
164,30 kr
151,99 kr
145,51 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Deluxe Molded D-Sub Cable DB25 25 Position DB25 25 Position Male / Male 26 AWG 15 ft Gray Shielded
L-Com D-sub-kablar CBLDB15 M/M LSZH 1'
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
1På lager
14Förväntad 2026-12-11
243,65 kr
227,16 kr
215,95 kr
209,69 kr
184,19 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Low Smoked Zero Halogen Cable DB15 15 Position DB15 15 Position Male / Male 24 AWG 1 ft Black Shielded
Brainboxes D-sub-kablar Quad Cable 44 Way D to 4x9 Pin 6På lager
762,49 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Quad Cable DB44 44 Position DB9 (x4) 9 Position (x4) Male / Male 1 m
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar DELUXE DB9 M/M MOLDED 1.5 3På lager
134,96 kr
109,24 kr
102,32 kr
97,59 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Male 9 Position Male 9 Position Male / Male 26 AWG 1.5 ft Gray Shielded
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLEDB25M/DB9F NULL MDM 5 6På lager
193,97 kr
152,21 kr
142,65 kr
135,84 kr
Min.: 1
Multipla: 1
5 ft
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLE DB25M/F DBL SHLD 2.5 2På lager
4Förväntad 2026-11-24
313,43 kr
274,86 kr
258,92 kr
250,90 kr
Min.: 1
Multipla: 1
DB25 Male 25 Position Female 25 Position Male / Female 26 AWG 2.5 ft Gray Shielded
Amphenol LTW D-sub-kablar D-Sub, Standard, Metal, 5A, 50 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 2000mm, IP67 3På lager
472,68 kr
402,67 kr
359,81 kr
349,59 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLE DB9M/F DBL SHLD 15 2På lager
8Förväntad 2026-10-30
306,40 kr
252,55 kr
237,93 kr
230,02 kr
Min.: 1
Multipla: 1
DB9 Male 9 Position Female 9 Position Male / Female 15 ft Gray Shielded
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLE DB9M/F DBL SHLD 50 14På lager
575,33 kr
495,21 kr
466,86 kr
452,68 kr
443,56 kr
Min.: 1
Multipla: 1
DB9 Male 9 Position Female 9 Position Male / Female 50 ft Gray Shielded
Advantech D-sub-kablar EXT CBL DB9 M/F 3FT 3På lager
108,14 kr
Min.: 1
Multipla: 1
3 ft
L-Com D-sub-kablar CAHD15M/M BLK DBL SHLD 50'
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
3På lager
402,23 kr
382,23 kr
372,34 kr
364,21 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Premium Molded D-Sub Cable HD15 15 Position HD15 15 Position Male / Male 26 AWG 50 ft Black Shielded
L-Com D-sub-kablar CBL IEEE1284 DB25M/HP36M 2m
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
3På lager
269,04 kr
208,37 kr
201,45 kr
196,83 kr
Min.: 1
Multipla: 1
IEEE-1284 Molded Cable DB25 25 Position HPCN36 36 Position Male / Male 28 AWG 2 m Gray Shielded
L-Com D-sub-kablar CBLDB25 M/F LSZH 1'
Produkten är endast tillgänglig för OEM/EMS-kunder och kunder inom konstruktionsverksamhet. Produkten levereras inte till konsumenter inom EU eller Storbritannien.
2På lager
13Förväntad 2026-11-06
193,75 kr
152,10 kr
142,54 kr
135,73 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Low Smoked Zero Halogen Cable DB25 25 Position DB25 25 Position Male / Female 24 AWG 1 ft Black Shielded
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar DELUXE DB9 M/M MOLDED 15 36På lager
197,82 kr
168,15 kr
156,50 kr
147,60 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Male 9 Position Male 9 Position Male / Male 26 AWG 15 ft Gray Shielded
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar CABLE HD15M/M DBL SHLD 2.5 34På lager
257,06 kr
218,48 kr
204,85 kr
191,78 kr
Min.: 1
Multipla: 1
2.5 ft
Amphenol Cables on Demand D-sub-kablar Std 15Pin D-Sub Male/Male 50 4På lager
527,96 kr
434,65 kr
418,83 kr
406,30 kr
Min.: 1
Multipla: 1
50 ft
Amphenol LTW D-sub-kablar D-Sub, High Density, Metal, 2A, 62 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 4000mm, IP67 2På lager
690,06 kr
588,73 kr
533,45 kr
519,50 kr
Min.: 1
Multipla: 1
Advantech D-sub-kablar EXT CBL DB9 M/F 1FT 26På lager
117Förväntad 2026-11-04
134,96 kr
Min.: 1
Multipla: 1