LED-belysningsutvecklingsverktyg

Resultat: 1 072
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS Produkt För användning med Kärna Driftspänning Serie Kvalificering Förpackning
Power Integrations LED-belysningsutvecklingsverktyg 20W Standby PWR TinySwitch-4 Ref Kit 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Design Kits TinySwitch-4 90 V to 295 V TinySwitch Bulk
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg LED Flash 2 click 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards MIC2870 3.3 V
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg LED Driver 4 click 4På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards TPS61160A 5 V
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg RGB Driver click 11På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards NCP5623B 3.3 V, 5 V
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg LED Driver 10 Click 6På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards LED Status Signalization 3.3 V to 5 V
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg LED Driver 12 Click 6På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards 3.3 V to 5 V
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg Light 3 Click 4På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards Automotive Camera Systems, Wiper Modules 3.3 V, 5 V
Mikroe LED-belysningsutvecklingsverktyg Light 2 Click 7På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Add-On Boards Automotive Application 3.3 V
Monolithic Power Systems (MPS) LED-belysningsutvecklingsverktyg 4-Channel, Charge Pump RGB LED Driver with I2C Interface Evaluation Board 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Evaluation Boards MP3320 RGB LED Driver 1.8 V to 5.5 V MP3320 Bulk
Monolithic Power Systems (MPS) LED-belysningsutvecklingsverktyg Evaluation board for MP3363 10På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Evaluation Boards MP3363 1.8 V to 36 V Bulk
Monolithic Power Systems (MPS) LED-belysningsutvecklingsverktyg 16-Channel, 80mA/Ch, LED Driver 5På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Evaluation Boards 4 V to 16 V Bulk
Monolithic Power Systems (MPS) LED-belysningsutvecklingsverktyg Evaluation board for MPQ3362-AEC1 and MP3362 8På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Evaluation Boards MPQ3362 3 V to 36 V Bulk
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg LP8862Q1EVM 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5
Nej
Evaluation Modules LP8862-Q1 LP8862-Q1 4.5 V to 40 V LP8862 AEC-Q100
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg TLC6C5712EVM 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5
Nej
Evaluation Modules TLC6C5712
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg TPS61194Q1EVM 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5
Nej
Evaluation Modules TPS61194-Q1 TPS61194-Q1 4.5 V to 40 V TPS61194 AEC-Q100
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg TPS92515 EVM BOARD 4På lager
10Förväntad 2026-07-30
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5
Nej
Evaluation Boards TPS92515 5.5 V to 65 V TPS92515HV-749
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg TPS92692EVM 5På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5
Nej
Evaluation Boards TPS92692, TPS92692-Q1 TPS92692, TPS92692-Q1 4.5 V to 18 V TPS92692-880
Texas Instruments LP55231SQEVM
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg LP55231SQ EVAL MOD 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5

Evaluation Kits LP55231 LP55231 LP55231SQ
Texas Instruments LP3943ISQEV
Texas Instruments LED-belysningsutvecklingsverktyg LP3943 EVAL BOARD 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Max.: 5

Evaluation Kits LP3943 LP3943 5 V LP3943ISQEV
Soldered LED-belysningsutvecklingsverktyg Smart LED WS2812B Stick10 157På lager
114På beställningen
Min.: 1
Multipla: 1

Development Boards WS2812B 5 V Bulk
SparkFun LED-belysningsutvecklingsverktyg The PicoBuck LED Driver is an economical and easy to use driver that will allow you to control and blend three different LEDs on three different channels. By default each channel is driven at 330mA; that current can be reduced by either presenting a 90På lager
Min.: 1
Multipla: 1


TE Connectivity / P&B LED-belysningsutvecklingsverktyg MPC Cable Assembly 7 position 58På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Bulk


Allegro MicroSystems LED-belysningsutvecklingsverktyg 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Demonstration Boards ALT80802 A80802 Bulk
Infineon Technologies LED-belysningsutvecklingsverktyg LDS_OTHER 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Evaluation Boards 8 V to 16 V Bulk
Infineon Technologies LED-belysningsutvecklingsverktyg LDS_OTHER 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Demonstration Boards TLD5190QV, TLD5190QU 5 V to 28 V Bulk