Uttag och adaptrar

Resultat: 2 621
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Produkt För användning med
Chip Quik Uttag och adaptrar SSOP-56 to DIP-56 SMT Adapter 4På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar QFN-28 to DIP-32 SMT Adapter 4På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar DFN-12 to DIP-16 SMT Adapter 6På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar SSOP-48 to DIP-48 SMT Adapter 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar SOT-223-5 to DIP-6 SMT Adapter 5På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar TSOT-6 Steel Stencil 4På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar SOIC-36 to DIP-36 SMT Adapter 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar TVSOP-24 to DIP-24 SMT Adapter 5På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar TSOP-28 (I) Steel Stencil 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

ADLINK Technology Uttag och adaptrar T6-DDICOM Express Type 6 DDI-to-HDMI/DVI/DisplayPort adapter card 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Video Adapter Cards
Parallax Uttag och adaptrar P2 Edge 80-pin Adapter 37På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Blackhawk Uttag och adaptrar ADAPTER 2x7 14P JTAG TO 60P XDS560 TRACE 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Adapters
Chip Quik Uttag och adaptrar TSSOP-48 Stainless Steel Stencil 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar TSSOP-24 Stainless Steel Stencil 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar TVSOP-38 to DIP-38 SMT Adapter 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar BGA-100 SMT Adapter 7På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar PowerPAD-28/Power SOIC-28 Stainless 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar TQFP-100/VQFP-100 to DIP-100 SMT Adapter (0.5 mm pitch, 14 x 14 mm body) Compact Series 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Adapters TQFP-100/VQFP-100 to DIP-100 Package
Chip Quik Uttag och adaptrar SSOP-56 Stainless Steel Stencil 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Mikroe Uttag och adaptrar LCD 2x16-4x20 SERIAL ADAPTER BOARD 8På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Serial LCD Adapter Boards
Chip Quik Uttag och adaptrar DFN-8 to DIP-12 SMT Adapter 6På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar DFN-8 to DIP-12 SMT Adapter 8På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar QFN-42 Stainless Steel Stencil 2På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar SSOP-20 Stainless Steel Stencil 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Chip Quik Uttag och adaptrar PLCC-44 to PGA-44 Pin 1 Out R2 SMT Adapter (50 mils / 1.27 mm pitch) Compact Series 1På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Adapters PLCC-44 to PGA-44 Pin