Stift- och sockelkontakter

Resultat: 7 142
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Produkt Antal positioner Antal rader Kontaktkön Delning Termineringsstil Monteringsstil Höljets material Kontaktmaterial Kontaktplätering Märkspänning Märkström Tillbehörstyp Serie Förpackning Handelsnamn
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter PIN 30-26 AWG GOLD CRIMP 20 000På lager
Min.: 10 000
Multipla: 10 000
: 10 000

Contacts Pin (Male) Crimp Brass Gold 600 V 11.2 A MATE-N-LOK Reel MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter 2P UV STABLE BLACK 6 452På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Receptacle Housings 2 Position 1 Row Pin (Male) 5.08 mm Crimp Free Hanging Nylon 250 V MATE-N-LOK MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter HSG PLUG 12P .156 2 276På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Wire Housings 12 Position 3 Row Pin (Male) 3.96 mm Crimp Cable Mount / Free Hanging Nylon 300 V AMP POWER Bulk
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter PIN 20-14 BR/AU SPLIT 4 632På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Contacts Pin (Male) Crimp Wire Brass Gold 600 V 19 A MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter 02P UMNL II PLUG REAR 94VO 6 142På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Plug Housings 2 Position 1 Row Pin (Male) 6.35 mm Crimp Free Hanging Nylon 600 V MATE-N-LOK MATE-N-LOK


TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter CONN PLUG 12 POS 2 124På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Plug Housings 12 Position 3 Row Socket (Female) 4.14 mm Crimp Free Hanging Nylon 600 V MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter PIN 24-18 AWG Reel of 5000 50 000På lager
Min.: 5 000
Multipla: 5 000
: 5 000

Contacts Socket (Female) Crimp Brass Tin 600 V 10.5 A MATE-N-LOK Reel MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter 08P MINI UMNL STR RELIEF HNGD 945På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Accessories Nylon Strain Relief MATE-N-LOK MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter MINI UMNL2 SOK 30-26 13 655På lager
Min.: 1
Multipla: 1
: 7 000

Contacts Socket (Female) Brass Gold 600 V 10.5 A MATE-N-LOK Reel, Cut Tape MATE-N-LOK
Molex Stift- och sockelkontakter 2.36MM PLUG HOUSE 1 CKT 18 189På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Plug Housings 1 Position 1 Row Crimp Free Hanging Nylon 12 A 3191 Bulk Standard .093 in
Molex Stift- och sockelkontakter 2.36mm Rcpt Hsg 6CKT 9 729På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Receptacle Housings 6 Position 2 Row 6.7 mm Crimp Free Hanging Nylon 9 A 3191 Standard .093 in
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter HEADER 9 POS GOLD MATRIX 1 067På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Headers 9 Position 2 Row Pin (Male) 4.14 mm Through Hole PCB Nylon Brass Gold 600 V 9.5 A MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter MATE-N-LOK SOCKET 2 35 000På lager
Min.: 7 000
Multipla: 7 000
: 7 000

Contacts Socket (Female) Crimp Brass Pre-Tin 250 V 13 A MATE-N-LOK Reel MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter FRONT TPA PLUG HOUSING, 4 POS 26 034På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Accessories 4 Position 1 Row Nylon TPA
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter MINI UMNL PIN 22-18 AWG AU 16 060På lager
Min.: 1
Multipla: 1
: 4 500

Contacts Pin (Male) 11.2 A MATE-N-LOK Reel, Cut Tape MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter 02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 1 584På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Receptacle Housings 2 Position 1 Row Pin (Male) 4.14 mm Crimp Free Hanging Nylon 600 V MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK


TE Connectivity Stift- och sockelkontakter SOCKET 26-30 AWG 48 250På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Contacts Socket (Female) Crimp Phosphor Bronze Tin 250 V 2 A MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK
Molex Stift- och sockelkontakter 093 Shrd Pin Skt Hdrs 9Ckt 2 375På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Connector Assemblies 9 Position 3 Row Socket (Female) 5.03 mm Through Hole Polyester (PCT) Tin Tin 250 V 5 A 3099 Bulk Standard .093 in
Molex Stift- och sockelkontakter 2.36m 4P HSG PNL MT PN/SKT W/POS LCH 4 778På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Wire Housings 4 Position 1 Row 6.7 mm Nylon 9 A 3191 Bulk Standard .093 in
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter MINI UMNL2 PIN 26-22 14 000På lager
Min.: 7 000
Multipla: 7 000
: 7 000

Contacts Pin (Male) Crimp Brass Gold 600 V 10.5 A MATE-N-LOK Reel MATE-N-LOK


TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter STRAIN RELIEF/INSERT 6 469På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Accessories Nylon Strain Relief MATE-N-LOK MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter MINI PIN 26-22 AWG 24 000På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Contacts Pin (Male) Crimp Phosphor Bronze Tin 600 V 7 A MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter PIN 22-18 AWG BULK GOLD 12 920På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Contacts Pin (Male) Crimp Brass Gold 600 V 7 A MATE-N-LOK Bulk MATE-N-LOK
TE Connectivity Stift- och sockelkontakter GROMMET 6P .218ID 3 588På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Accessories Polyvinyl Chloride (PVC) Grommet (MR) Miniature Rectangular Miniature Rectangular
TE Connectivity / AMP Stift- och sockelkontakter SOCKET CONTACT .140 Reel of 2500 25 000På lager
Min.: 2 500
Multipla: 2 500
: 2 500

Contacts Socket (Female) Crimp Brass Pre-Tin 250 V 28 A MATE-N-LOK Reel MATE-N-LOK