Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell

Resultat: 72
Välj Bild Artikelnummer Tillverk: Beskrivning Datablad Tillgänglighet Prissättning: (SEK) Filtrera resultaten i tabellen efter enhetspris baserat på din kvantitet. Antal RoHS ECAD-modell Typ Skalstorlek Kabelns ingångsvinkel Antal kabelingångar Skalmaterial Skalplätering Antal positioner Förpackning
AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell HOOD PLASTIC 25 POS. STNDRD W/RUBBER GROM 268På lager
Min.: 1
Multipla: 1

3 (B) 25 Position
AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell HOOD PLASTIC 9 POS. STNDRD W/RUBBER GROM 787På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Two Piece Backshell Straight 1 Entry Plastic 9 Position
Cinch DCH-C-003
Cinch D-sub-backshell PLSTC CONN BCKSHELL SHELL SZ C 1 790På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Cinch D-sub-backshell 9C 2PC METAL BCKSHLL 1 955På lager
8På beställningen
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 1 (E) Straight 1 Entry Zinc 9 Position

Cinch D-sub-backshell 9P STRT BACKSHELL 407På lager
Min.: 1
Multipla: 1

1 (E) Straight 9 Position
Cinch SDHH-15BL
Cinch D-sub-backshell PLSTC CONN BCKSHELL SHELL SZ 15 565På lager
393På beställningen
Min.: 1
Multipla: 1

Cinch D-sub-backshell 25P SWITCHING SHELL SIZE B 269På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Two Piece Backshell 3 (B) Straight 1 Entry Nylon 25 Position Bulk
Cinch D-sub-backshell 25C 2PC PLSTC BCKS 1 837På lager
Min.: 1
Multipla: 1

3 (B) Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) Nickel over Copper
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell Dura-Con Bckshl 15P Top Entry, Nickel Pl 127På lager
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 2 (A) Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 15 Position
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell Bkshl 9 Pos .16" Dia Top Ent Ni 61På lager
150Förväntad 2027-01-29
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 9 Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 9 Position
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell Bkshl 15 Pos .19" Dia Top Ent Ni 79På lager
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 2 (A) Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 15 Position
Cinch D-sub-backshell Dura-Con Bckshll 25P Top Entry, Nickel P 39På lager
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 3 (B) Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 25 Position
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell Bkshl 25 Pos .25" Dia Top Ent Ni 40På lager
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 3 (B) Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 25 Position
Cinch D-sub-backshell Dura-Con Bckshll 31P Top Entry, Nickel P 6På lager
50Förväntad 2026-11-04
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 31 Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 31 Position
Cinch D-sub-backshell Bkshl 51 Pos .31" Dia Top Ent Ni 32På lager
Min.: 1
Multipla: 1

AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell HOOD PLASTIC 9 POS. STANDARD 8 762På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Two Piece Backshell Straight 1 Entry Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) 9 Position
Cinch D-sub-backshell Bkshl 21 Pos .22" Dia Top Ent Ni 43På lager
1Förväntad 2026-08-31
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Cinch D-sub-backshell Bkshl 31 Pos .28" Dia Top Ent Ni 61På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Cinch D-sub-backshell Bkshl 37 Pos .31" Dia Top Ent Ni 17På lager
150På beställningen
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell Bkshl 51 Pos .38" Dia Top Ent Ni 26På lager
100Förväntad 2027-01-29
Min.: 1
Multipla: 1
Nej
Cinch D-sub-backshell Dura-Con Bckshell 9P Top Entry, Nickel P 3På lager
50Förväntad 2026-10-06
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 9 Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Nickel 9 Position
Cinch D-sub-backshell Dura-Con Bckshl 100P Top Entry, Nickel P 26På lager
Min.: 1
Multipla: 1

EMI/RFI Shielded Backshell 100 Top Entry 1 Entry Aluminum Alloy Electroless Nickel
AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell SZ1 METALIZED HOOD 1 347På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Two Piece Backshell Straight 1 Entry Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) 9 Position
AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell HOOD PLASTIC 9 POS. 576På lager
Min.: 1
Multipla: 1

Two Piece Backshell Straight 1 Entry Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) 9 Position
AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-sub-backshell HOOD PLASTIC 15 POS. STANDARD 327På lager
1 000På beställningen
Min.: 1
Multipla: 1

Two Piece Backshell 2 (A) Straight 1 Entry Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) 15 Position