CPFE1000F Strömförsörjning – chassimonterad
Resultat: 15
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 48V 21A,1008W (With Cover Style) 3På lager
Min.: 1
Multipla: 1
Enclosed CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad 1008W 28V 36A U Channel Ledtid för icke lagerfört 44 Veckor
Min.: 1
Multipla: 1
1.008 kW 90 VAC to 265 VAC 1 Output 28 VDC 36 A U-Bracket 4.242 kVDC 86% Industrial 254 mm (10 in) 112 mm (4.409 in) 44 mm (1.732 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 12V 60A, 720W (With Cover Style) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
Enclosed CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 48V 21A,1008W (PCB Style) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
1.008 kW 90 VAC to 265 VAC 1 Output 48 VDC 21 A Open Frame Industrial 254 mm (10 in) 112 mm (4.409 in) 44 mm (1.732 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad 720W 12V 60A U Channel 3På lager
720 W 90 VAC to 265 VAC 1 Output 12 VDC 60 A U-Bracket 4.242 kVDC 81% Industrial 254 mm (10 in) 112 mm (4.409 in) 44 mm (1.732 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 12V 60A, 720W (With Cover Style and coating) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
Enclosed CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad 720W 12V 60A AC-DC 115-230VAC 2På lager
720 W 90 VAC to 265 VAC 1 Output 12 VDC 60 A Enclosed Industrial 270 mm (10.63 in) 190 mm (7.48 in) 61 mm (2.402 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 28V 36A, 1008W (With Cover Style) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
1.008 kW 90 VAC to 265 VAC 1 Output 28 VDC 36 A Enclosed Industrial 254 mm (10 in) 112 mm (4.409 in) 44 mm (1.732 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad 1000W 48V 21A AC-DC 115-230VAC
4Förväntad 2026-07-31
1 kW 90 VAC to 265 VAC 1 Output 48 VDC 21 A Enclosed Industrial 270 mm (10.63 in) 190 mm (7.48 in) 61 mm (2.402 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 12V 60A, 720W (PCB Style) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
Open Frame CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad 1008W 48V 21A U Channel Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
1.008 kW 90 VAC to 265 VAC 1 Output 48 VDC 21 A U-Bracket 4.242 kVDC 86% Industrial 254 mm (10 in) 112 mm (4.409 in) 44 mm (1.732 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 28V 36A, 1008W (With Cover Style and coating) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
896 W, 1.008 kW 85 VAC to 264 VAC 1 Output 28 VDC 36 A Enclosed 4.242 kVDC 86 % 254 mm (10 in) 112.01 mm (4.41 in) 43.94 mm (1.73 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 28V 36A, 1008W (PCB Style) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
Open Frame CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad AC-DC, 115-230VAC, Output 48V 21A,1008W (With Cover Style and coating) Ledtid för icke lagerfört 28 Veckor
1.008 kW 85 VAC to 264 VAC 1 Output 48 VDC 21 A Enclosed 4.242 kVDC 86 % 254 mm (10 in) 112.01 mm (4.41 in) 43.94 mm (1.73 in) CPFE1000F
TDK-Lambda Strömförsörjning – chassimonterad 1000W 28V 36A AC-DC 115-230VAC
25På beställningen
1 kW 90 VAC to 265 VAC 1 Output 28 VDC 36 A Enclosed Industrial 270 mm (10.63 in) 190 mm (7.48 in) 61 mm (2.402 in) CPFE1000F