RNCE0603BTE412R
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTE412R
RNCE0603BTE412R
Tillverk:
Beskrivning:
Tunnfilmsresistorer - SMD 412Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability